Jarná akcia “Ukáž nám, ako sa nosí Sršňová!” je úspešne za nami. Poslali ste úžasných 34 nápaditých fotografií, ktoré majú jedného spoločného menovateľa – RADOSŤ. Naše odevy sú tu hlavne na to, aby vám robili radosť  a boli vašimi spoločníkmi počas dôležitých udalostí, ale aj každodenných okamihov. Ďakujeme, že sa ste s nami všetkými podelili o tieto jedinečné momenty.

Včera zasadla päťčlenná porota a poriadne sa pri výbere zabavila (aj zapotila). Mali sme niekoľkých favoritov a rozhodli sme sa, že vyberieme deväť fotiek, ktoré nás najviac pobavili a zaujali. Tieto fotky vám predstavíme už zajtra – 4. apríla.

Porota vyberá víťaza

(porota zľava: grafický dizajnér Ondrej Jób, Lenka Sršňová, fashion blogerka Marika Majorová,
fotograf Jakub Gulyás a scenárista Braňo Lengyel na fotke zastúpený psom Edom)

Absolútny víťaz môže byť len jeden a tak prevážili tri hlasy, ktoré určili za víťaza FOTOGRAFIU MICHALA BELEJA – FASHIONISTI. Snímka s vtipom parafrázuje posolstvo odevných dizajnérov. Aj my chceme šíriť módu medzi vás a chceme vás mať čo najviac v  našom stáde. Státie v podchode a šírenie “módnej zvesti” sa tentoraz oplatilo – Michal Belej si odnáša poukážku na nákup v našom ateliéri v hodnote 150€. Veríme, že ho naša cena poteší. Gratulujeme!

Rovnako sa môžete ešte dnes a zajtra zapojiť do diváckeho hlasovania a dať svojím “lajkom” hlas fotke, ktorá sa Vám najviac páči.

Celú súťažnú galériu nájdete na Facebook Fan Page LS.

Ďakujeme za pozornosť aj skvelé pripomienky, komenty – zostaňte naladení, hlásenie zo zasadania poroty podáme čoskoro a máme tu stále zopár malých drobností, ktoré vám za vašu snahu venujeme :)

Váš tím LS.

Prepáčte, ale formulár pre komentáre je nedostupný v tejto chvíli.