Ako sme sľúbili, dnes prezradíme, ktoré z fotografií zaslaných v rámci súťaže “Ukáž, ako sa nosí Sršňová”, nás najviac zaujali a oslovili. Všetky vaše fotky boli úžasné a dozvedeli sme sa z nich, ako a na aké príležitosti nosíte naše odevy. Príspevky boli natoľko dobré, že sme sa rozhodli udeliť niekoľko drobných výnimočných cien a uznaní. Poďme si ich pekne predstaviť :)

 

Radka Kovačíková – V našom sačku obrátenom naruby sa vybrala na Times Square v New Yorku. Spolu so Spongebobom a Sochou slobody sa fotila s turistami a hľadala odpovede na to, ako sa predáva umelec. Urobila z toho skvelú reportáž a video, ktoré si neskôr predstavíme v samostatnom prípevku. Dostáva od nás brošňu – zajačiu hlavu z Magiky Fantastiky.

 

Ull Tra – Náš kamoš Ull Tra chcel pôvodne fotiť svoju priateľku, no nakoniec sa do chlpatých Yetti legín nasúkal sám a šíril módnu osvetu v Oščadnici. Zvolil si netradičný doplnok – igelitku so zrolovanými medenými drôtmi. Rozhodli sme sa oceniť netradičný pohľad na mužské lýtka a dostane od nás vlastné legíny. To aby si už nemusel požičiavať od priateľky.

 

Peťo Kulich – v sobotné dopoludnie dokázal spojiť tri činnosti. Upratal, trénoval na bratislavský polmaratón a ešte stihol nafotiť streetartovú sériu. Vyhadzovať smeti so Sršňovou je proste “in”. Outfitu chýba k dokonalosti už len motýlik, ktorý od nás Peťo získava.

 

Glória – na tejto fotke nás príjemne zaskočila hravosť a bezprostrednosť. Veríme, že autorka ani snehuliak neprechladli a posielame im srdiečkovú brošňu.

 

Juro, Sonička a Janka – táto fotka k nám priletela z Paríža, kde si naše kamošky otvárajú kaviareň pre celiatikov. Určite ju nezabudnite navštíviť. Za najlepší trojvýskok k nim poputuje srdiečková brošňa.

 

Áno, Sršňová sa nosí na chrbte! Vedia to aj malí paraziťáci zo Žiliny. Tiež im posielame srdiečkovú brošňu.

 

Nikola – drsná fotka dokazuje, že si to s Bad Boys užijete všade – aj v zubárskom kresle! Odvážna žena sa u nás môže zastaviť po cenu “cenu útechy”, ekotašku Magika Fantastika.

 

Ivan Bednárik – tak v tomto outfite exceloval na parížskom Fashion Weeku. Naša porota sa jednoznačne zhodla, že takýto odvážny styling by sme radi často vídali aj v uliciach Bratislavy ;) Dúfame že ho poteší textilná hodvábna ruža.

 

Maya Nepšinská – jej fotka dokazuje, že pravá svadobná zábava začína až po polnoci a nevesta vôbec nemusí mať na sebe len šaty, ale aj drsňácke Bad Boys Nohavice. Porota ocenila atmosféru a umeleckú hodnotu. Veríme, že Majku poteší ekotaška Magika Fantastika.

 

A nakoniec mamička Denisa – poslala nám až tri skvelé fotky a patrí k našim prvým zákazníčkam. Preto jej venujeme veselú latexovú brošničku- mašličku.

 

Dúfame, že sa vám páčili fotky, aj akcia. Tešíme sa z príspevkov, záujmu aj nových ľudí, ktorí sa o nás dozvedeli. Budeme radi, ak nám aj naďalej budete posielať svoje fotky vás v našich modeloch. Veríme že sa archív  fotiek “Ako sa nosí Sršňová”  bude neustále rozrastať.

Ďakujeme našej porote a všetkým zúčastneným. Ceny si môžete prebrať od pondelka 8. apríla.
!!!A pozor – Už zajtra večer zverejníme víťaza “diváckeho” hlasovania, ktorý od nás dostane mikinu Magika Fantastika podľa vlastného výberu v hodnote 99€!!!

Prepáčte, ale formulár pre komentáre je nedostupný v tejto chvíli.